Hétvége - B/Páros hét következik

2024. Április. 28, Vasárnap - Névnap: Valéria

Az iskola könyvtára

Iskolánk könyvtára a főbejárattal szemben, - a folyosó végén - az új szárny hátsó részében fogadja a látogatókat. Kedvező fekvésének köszönhetően világos, napos, tágas helyiség.

A tankönyvek mellett közel tízezer szépirodalmi mű és ismeretterjesztő könyv várja az ideérkezőket.

A könyvtárban elhelyezett számítógép a tanulásban, kutatásban segíti diákjainkat.

Nyitva tartás:

Hétfő: 9.00-12.00  12.30-15.30

Kedd:  9.00-12.00  12.30-14.30

Szerda: 9.00-12.00  12.30-15.30

Csütörtök: 10.00-12.00  12.30-15.30

Péntek: 10.00-14.00

A könyvtárhasználat rendje

• A Zichy Miklós Általános Iskola és EPSZI minden tanulójának és dolgozójának –a könyvtárhasználati rend elfogadása mellett- joga térítésmentesen használni a könyvtár szolgáltatásait.

• A kölcsönzés beiratkozáshoz kötött. Beiratkozáskor az olvasó kötelezettséget vállal a könyvtári szabályok betartására, a könyvtár rendjének megőrzésére.

• A kölcsönzés időtartama 2 hét, melynek meghosszabbítását kérni lehet.

• A kézikönyvek nem kölcsönözhetők.

• A tankönyveken kívül egyszerre kölcsönözhető kötetek száma:

1-2. osztály: egy

3-8. osztály: kettő

• Ha az olvasó elveszíti, vagy megrongálja a kikölcsönzött könyvet, köteles ugyanannak a műnek egy másik, kifogástalan állapotban lévő példányát beszolgáltatni, vagy a könyv aktuális beszerzési árát megtéríteni.

• A tanév végén minden kölcsönzési idő automatikusan lejár.

Itt vagy: Home Könyvtár